Call to us
Scroll top
Emailodlotowetorby@odlotowetorby.pl Phone726 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Saszetki

Saszetki reklamowe to jeden z oryginalnych pomysłów na gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Dające szerokie możliwości personalizacji nerki z nadrukiem dostępne są w wielu różnych odsłonach. Zapinane na biodrach lub w pasie, uniwersalne albo z przegrodami, a może te dedykowane osobom uprawiającym sport ‒ to niektóre z szerokiego asortymentu dostępnych nerek. Saszetki z logo mogą zostać wykonane w różnych kolorach, a także wyróżniać się wykończeniem. Te cechy, w połączeniu z nadrukiem pozwalają stworzyć unikatowy podarunek.

Saszetki reklamowe z nadrukiem ‒ oryginalny gadżet dla Twojej firmy

Nerka z logo firmy to pomysł, który wyróżni Twoją markę na tle innych. Nie tak popularna jak torby reklamowe, czy plecaki, jednocześnie nadal należy do tych akcesoriów, które po wręczeniu na stałe zaczynają gościć w szafie właściciela. Saszetka z własnym nadrukiem może być przydatnym podarunkiem dla aktywnych klientów, dobrym dodatkiem dla pracowników uprawiających sporty, czy dla tych kontrahentów, o których wiesz, że są w ciągłym biegu.

Saszetka nerka z logo ‒ dla kogo?

Zastanawiając się, dla kogo odpowiednim gadżetem reklamowym będzie saszetka z nadrukiem, warto wziąć pod uwagę kilka branż. Nerka z logo firmy sprawdzi się przede wszystkim jako gadżet dla wszystkich marek związanych z podróżami, przemieszczeniem się ‒ na przykład na hulajnodze czy rolkach, czy po prostu aktywnością fizyczną. Saszetka z logo stała się dla wielu atrybutem biegaczy, rowerzystów oraz osób trenujących ze swoimi czworonogami. Drugą grupą, która doceni saszetkę z logo firmy, mogą być osoby powiązane z produkcją, budownictwem oraz innymi pracami, w których na wagę złota są wolne ręce i jednoczesny szybki dostęp do ołówka, przyborów do pisania, czy niewielkich narzędzi. To grono specjalistów doceni dedykowane rozwiązania z asortymentu.

OdlotoweTorby.pl. Saszetka z logo firmy wzbogacona o przegródki czy dodatkową kieszeń, będzie w tym wypadku strzałem w dziesiątkę.

Jak zaprojektować saszetkę z nadrukiem?

Chcąc zaprojektować nerki z nadrukiem, należy rozpocząć od wyboru modelu. Nerki z logo różnią się między sobą wspomnianym już typem zapinania, który warunkuje możliwości ich noszenia. Posiadają także inne ilości przegródek czy dodatkowych kieszeni. Niektóre posiadają także wewnętrzne separatory ułatwiające utrzymanie porządku.

Drugim krokiem jest wybór materiału. W ofercie OdlotoweTorby.pl znajdziesz między innymi ten nieprzemakalny. Ostatnią z decyzji na tym etapie jest ta, o kolorze saszetki z własnym nadrukiem.

Teraz możesz przejść do projektowania nadruku. Zdecyduj, co powinno znaleźć się na nerce reklamowej ‒ czy będzie to tylko logo? Jak skomplikowane ono jest, w jakich kolorach będzie drukowane? Czy elementem logotypu jest także mały, graficzny sygnet? Po odpowiedzi na te pytania warto zastanowić się, czy oprócz logo nadruk zostanie wzbogacony o claim lub grafikę marki? Znając te odpowiedzi, można przystąpić do przygotowania nadruku.

Jeśli chcesz zamówić saszetki z logo dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy najlepszy model, miejsce na nadruk i wyprodukujemy wysokiej jakości gadżet reklamowy.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.