"/>
Call to us
Scroll top
Emailodlotowetorby@odlotowetorby.pl Phone726 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Torby na ramię

Alternatywa dla popularnych shopperek, rozwiązanie, jeśli nie chcesz inwestować w plecaki lub walizki podróżne – torby na ramię z własnym logo to dobry pomysł na gadżet dla większości firm. Szeroka dostępność toreb na ramię z własnym nadrukiem pozwoli na wybranie tej o odpowiednim rozmiarze, fasonie i kolorze, który będzie pasował do Twojej marki. Zamawiając je, bezpośrednio od producenta zyskujesz gwarancję jakości oraz dopasowanie ilości do Twoich potrzeb, a także odpowiednią trwałość nadruku.

Torba materiałowa na ramię z nadrukiem – wybierz odpowiedni rozmiar

Szukając odpowiedniego gadżetu reklamowego, zwróć uwagę na rozmiar. Jeśli chodzi o torby na ramię z własnym nadrukiem producent, posiada ich szeroki wybór. Począwszy od tych mniejszych, nieco bardziej sportowych – czasem uzupełnionych o kieszonki oraz będących też na dłuższym pasku, przez torby bardziej eleganckie, aż po te, które swoim rozmiarem przypominają rozwiązania na trening, czy krótsze wypady turystyczne. W ofercie Odlotowetorby.pl znajdziesz torby na ramię z logo firmy, które sprawdzą się jako alternatywa dla szkolnych plecaków. Uzupełnione o zamek, odpowiednie przegródki, wykonane z wytrzymałego materiału, będą ciekawym gadżetem dla każdej marki, która oferuje produkty dla dzieci w wieku szkolnym lub ich rodziców.

Poliestrowe, bawełniane, a może papierowe torby na ramię z logo?

Jeśli chodzi o materiał, z którego wykonana są torby na ramię z własnym nadrukiem, zyskujesz szeroką możliwość wyboru. Popularnym i wytrzymałym rozwiązaniem jest poliester. To z niego wyprodukowana jest większość modeli, które mają bardziej sportowy charakter. Równie warta uwagi jest bawełna. Torby na ramię z własnym logo wykonane z tego materiału będą cechowały się trwałością, ale i dawały spore możliwości, jeśli chodzi o zadruk. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe wzornictwo tego typu toreb, w tym folkowe motywy. Ciekawą nowością, jeśli chodzi o torby na ramię z własnym nadrukiem, są te, wykonane z papieru. Choć wydaje się to nietypowy materiał, papier typu kraft jest rozwiązaniem, które z powodzeniem można prać w pralce, a sam jego wygląd pozwala nawet na stworzenie większego, bardziej eleganckiego modelu torby na ramię z logo.

Jak dostosować torbę na ramię z nadrukiem do potrzeb Twojej firmy?

Torby reklamowe na ramię z własnym logo, jak każdy gadżet reklamowy powinny nie tylko być trwałe i estetyczne, ale przede wszystkim umożliwiać odpowiednią ekspozycję znaku Twojej marki. Czym warto się kierować przy zamówieniu? Przede wszystkim, każda z toreb na ramię z własnym nadrukiem zamawiana u producenta zostanie wykonana zgodnie z indywidualnym projektem. Przygotowując go, skonsultujesz najlepsze kolory i możliwości ekspozycji logotypu czy innej grafiki na wybranym modelu toreb na ramię z własnym nadrukiem. Wsparcie na etapie projektu pozwoli także na stworzenie trwałego i wyróżniającego się nadruku. Skontaktuj się z nami i wspólnie przygotujmy skuteczny gadżet reklamowy.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.