Call to us
Scroll top
Emailodlotowetorby@odlotowetorby.pl Phone726 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Torby foliowe

Sprawdzą się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz przechować nieco większą ilość rzeczy. Będą doskonałe, jeśli Twoja firma zajmuje się produktami z branży FMCG. Także w przypadku innych rodzajów działalności możesz je wykorzystać jako element prezentu dla kontrahentów czy klientów, szczególnie wtedy, gdy do pakunku chcesz dodać artykuły, które potrzebują odpowiedniej ochrony. Torby foliowe z nadrukiem to ten rodzaj gadżetu reklamowego, na który warto zwrócić uwagę zawsze wtedy, gdy planujesz większe akcje, ale i codzienne aktywności promocyjne.

Zobacz ofertę toreb foliowych z nadrukiem producenta Odlotowetorby.pl

W ofercie producenta Odlotowetorby.pl znajdziesz kilka różnych modeli toreb foliowych z logo firmy. Czym różnią się one między sobą? Pierwszą najważniejszą cechą jest oczywiście możliwość wyboru rozmiaru, jaki będzie pasował do Twoich potrzeb. Od najmniejszych, mini toreb, przez te średniej wielkości, aż po wersję maxi, na naprawdę duże podarunki – wszystko to, możesz znaleźć dostępne na stronie. Dokonując wyboru, zwróć także uwagę na fakt, że torba foliowa z logo może mieć różny kształt. Najpopularniejsze, znane z codziennych zakupów torby typu market są także dostępne w największej ilości rozmiarów. Jeśli jednak zależy Ci na nieco innej formie, sprawdź jakie możliwości daje torba foliowa z nadrukiem, w typie nazywanym koszulka.

Klucz do odpowiedniej ekspozycji logo Twojej firmy - torby reklamowe z nadrukiem foliowe

Wybór odpowiedniego kształtu torby to dopiero pierwszy krok, jeśli chodzi o przygotowanie do zamówienia. Ważnym jest przecież, aby torby reklamowe foliowe z nadrukiem spełniały swoją podstawową rolę, jaką jest odpowiednia ekspozycja logo Twojej firmy. Wybierając ten gadżet, masz pewność, że tak się stanie. Torba foliowa z logo mogą być przydatne zarówno podczas jednorazowej akcji i rozdawania giftów, jak i przez trwałość materiału, z jakiego zostały wykonane, być także później używane przez klienta. Tego typu torba może być po prostu traktowana jako pojemnik na zakupy czy służyć do przenoszenia rzeczy.

Torby reklamowe z nadrukiem foliowe – przygotuj indywidualny projekt

Wykonane z wysokiej jakości folii o optymalnie dobranej gramaturze torby foliowe z logo wyróżniają się nie tylko wytrzymałością. Będą również dobrym materiałem pod nadruk twojego logo. W przypadku tego materiału możesz pozwolić sobie na nieco bardziej skomplikowany projekt. Taką możliwość daje przede wszystkim dość spora przestrzeń do ekspozycji grafiki w torbach foliowych, ale i sam charakter materiału, na którym łatwo nanieść odpowiedni projekt. Przygotowując go, skonsultuj zamówienie z producentem toreb foliowych z nadrukiem, a uzyskasz doskonały efekt.

Torby foliowe z nadrukiem producent – cena zamówienia

Wybierając z szerokiego asortymentu Odlotowetorby.pl możesz postawić na takie torby foliowe reklamowe z nadrukiem, których zamówienie zmieści się w Twoim budżecie na reklamę. Zdecyduj się na odpowiedni rozmiar, a następnie zaznacz jaką ilość potrzebujesz. Zobaczysz wstępną kalkulację, pozwalającą na oszacowanie kosztu przygotowania tych ważnych dla każdej firmy gadżetów. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.