Call to us
Scroll top
Emailodlotowetorby@odlotowetorby.pl Phone726 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Strefa wiedzy

+
Pamiętaj o praniu ręcznym lub praniu w pralce w niskiej temperaturze, a także używaniu delikatnych detergentów. Po praniu susz bawełnianą torbę na płasko lub na specjalnej suszarce do ubrań.
+
Jak najbardziej możesz wyprasować torbę reklamową, lecz pamiętaj o byciu ostrożnym. Zarówno pranie jak i prasowanie zaleca się robić po przewróceniu torby na lewą stronę, by dodatkowo ochronić nadruk.
+
Pomimo sporej odporności torba bawełniana z logo nie jest niezniszczalna! Zbyt ciężki ładunek spowoduje rozprucie szwów, a zbyt duży rozerwanie torby, dlatego nie upychaj nic na siłę.
+
Torby bawełniane są torbami wielokrotnego użytku i mogą być stosowane przez długi czas, co zmniejsza ilość plastikowych odpadów. Dodatkowo, są znacznie trwalsze i wytrzymują większe obciążenie.
+
Najpopularniejszym modelem bawełnianej torby reklamowej jest uniwersalny, beżowy kolor i długie uchwyty. Sprawdzi się w każdej sytuacji, w drodze do pracy, szkoły lub podczas wyjścia ze znajomymi.
+
Torebki do żywności są stworzone z myślą o bezpiecznym i higienicznym transporcie oraz przechowywaniu jedzenia. Wśród nich wyróżnić można torby termiczne, torby na lunch i woreczki strunowe. Dostępne są różnych rozmiarach, kształtach i stylach.
+
Unikaj składania reklamowej torby z logo na dłuższy czas, ponieważ to może prowadzić do trwałego zagniecenia tkaniny. Zalecamy trzymanie torby na wieszaku lub w szufladzie, by zachować jej schludny wygląd.
+
Innowacyjne metody personalizacji toreb reklamowych to transfer cyfrowy DTF, sublimacja, druk DTG i termotransfer. Nasza firma wykonuje wszystkie z tych technik, a dodatkowo wyróżnia się najwyższą jakością i starannością! Więcej o metodach druku.
+
Torba ekologiczna, czyli np. Bawełniana, jest o wiele bardziej wytrzymała, a co za tym idzie – komfortowa. Możesz nosić ją zarówno w dłoni jak i na ramieniu, czego nie zrobisz z plastikową reklamówką.
+
Używając firmową torbę lub plecak z logo z łatwością zwrócisz na siebie uwagę przechodniów, a tym samym wzbudzisz zainteresowanie marką dosłownie w każdym miejscu. Dodatkowo, profesjonalny plecak bądź torba podróżna ułatwią Ci transport najpotrzebniejszych przedmiotów w czasie wyjazdu lub wyjścia, byś czuł się komfortowo i stylowo.
+
Oryginalne torebki reklamowe są doskonałym opakowaniem do firmowego upominku, by dodatkowo wzbudzić ciekawość w odbiorcy i urozmaicić proces unboxingu!
+
Transportowanie dokumentów i papierów w specjalnej do tego torbie dostępnej w różnych wersjach na naszej stronie ułatwia ich organizację oraz chroni przed zniszczeniem i zagnieceniami. Ponadto, zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi.
+
Torba termiczna to genialny gadżet, który możesz wręczyć swoim pracownikom. Sprawdzi się świetnie podczas wycieczek plenerowych i podróży, by zachować świeżość i temperaturę posiłków, przekąsek bądź napojów.
+
Nerka zapinana w pasie lub biodrach to prawdziwy niezbędnik każdej aktywnej fizycznie osoby i podróżnika. Przyda się podczas wyjazdów, pracy czy wycieczek w celu przechowania przedmiotów takich jak portfel, telefon, dokumenty czy pieniądze.
+
Zacznij od pakowania cięższych przedmiotów, by zapewniły stabilność i równowagę, a na górę połóż delikatniejsze i lżejsze produkty, by uniknąć ich uszkodzenia. Staraj się umieszczać wszystko równomiernie, by wypełnić całą torbę.
+
Na początku zrób dokładną listę potrzebnych rzeczy. Przydatne będą różne organizery, siatki strunowe i worki na buty. Ciasno pakuj wszystkie przedmioty, a ubrania roluj. Umieszczaj mniejsze przedmioty wewnątrz większych, wypełniaj puste przestrzenie skarpetami, bielizną czy innymi drobnymi przedmiotami.
+
Wybierz plecak o odpowiednich wymiarach oraz dopasuj dokładnie regulowane paski na ramiona. Ważne jest równomierne rozkładanie ciężaru w środku, by noszenie go było swobodne. Pamiętaj o nienoszeniu ciężkiego plecaka na jednym ramieniu, gdyż nie rozwiąże to Twojego problemu.
+
Torba z nadrukiem firmowym to ruchoma reklama Twojej marki, zatem promujesz ją wszędzie tam, gdzie się udajesz. Przyda się szczególnie tym, którzy często pracują w trakcie podróży lub dojeżdżają do miejsca pracy.
+
Torby do segregacji pomogą Ci zachować porządek, higienę i schludność w domu lub pracy, a także przyczynią się dla dobra środowiska naturalnego. Segregowanie śmieci jest niezwykle istotne, by postępować zgodnie z ekologią i żyć świadomie.
+
Dzięki nim unikniesz problemów na lotnisku. Umożliwią Ci dokładne skontrolowanie wagi bagażu i oznaczenie go. Waga jest precyzyjna oraz mała, a na zawieszce umieścisz swoje dane. Możesz je z łatwością schować w kieszeni walizki lub torebki podręcznej.
+
Oryginalna torba plażowa to zdecydowanie niezbędnik nadchodzącego lata i wakacji. Zamiast zwyczajnego plecaka wybierz plażową torbę, a poczujesz się wyjątkowo, stylowo i swobodnie!
+
Najpopularniejsze wzory i napisy stosowane na torebkach reklamowych to przede wszystkim wzbudzające zainteresowanie inspirujące cytaty, grafiki lub ilustracje, slogany reklamowe i logo firmy.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.