Call to us
Scroll top
Emailodlotowetorby@odlotowetorby.pl Phone726 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Torby na dokumenty

Na mniejsze dokumenty, które rozdajesz podczas targów czy prezentacji i na te większe, które wymagają odpowiedniej troski podczas przechowywania – torby na dokumenty to nie tylko akcesoria, które przydadzą się niemal każdemu klientowi czy kontrahentowi, ale i gadżet reklamowy, który doskonale sprawdzi się w promocji firmy. Mniejsze i większe, bardziej pojemne i te, które pomieszczą coś więcej niż wydruki A4, wszystkie mogą z powodzeniem zostać oznaczone logo Twojej marki.

Torby na dokumenty z nadrukiem – dostępne rodzaje

W ofercie toreb z nadrukiem z logo firmy dostępne jest wiele różnych rozwiązań. Pierwszym z nich są saszetki, które pomieszczą tylko kilka ważnych dokumentów. Drugim natomiast torby posiadające więcej różnych przegródek, także tę, w której można przenosić przybory do pisania. Ciekawym produktem, jeśli chodzi o torby na dokumenty z własnym nadrukiem, są dedykowane pod mniejszą ilość wydruków pojemniki z przezroczystym elementem. To proste rozwiązanie, które pozwoli zachować je w nienagannym stanie, a jednocześnie wygląda estetycznie. Sprawdzi się także podczas targów branżowych czy wydarzeń dedykowanych dla przyszłych pracowników.

Torby na dokumenty z logo – jaki kolor wybrać

Szeroka dostępna gama kolorystyczna toreb na dokumenty z nadrukiem pozwala wybrać kolor najlepiej pasujący do Twojej marki. Bezpiecznym rozwiązaniem będą przezroczyste torby, które dodatkowo pozwolą wyeksponować kolorowe, drukowane materiały. Jeśli chodzi o torby na dokumenty z własnym nadrukiem producent Odlotowetorby.pl może zaoferować także do wyboru te w kolorze szarym, czarnym czy beżowym, ale i modele toreb w kolorze mocnego pomarańczu, które będą pasowały do niejednej marki.

Jak dobrać torby na dokumenty z własnym nadrukiem do komunikacji marki?

Czy torby na dokumenty z logo firmy to rozwiązanie, jakie będzie pasowało do każdego brandu? Tak, pod warunkiem, że wybierze się odpowiedni fason, kolory i oczywiście nadruk. Torba na dokumenty może mieć formę saszetki, przerzucanej przez ramię torby sportowej, ale i być nieco bardziej elegancka i przypominać neseser na laptopa. Torba na dokumenty z nadrukiem może być także zupełnie neutralnym, ale miłym gadżetem – jeśli wybierze się tę cieńszą, którą z łatwością można schować w innej torebce czy pokrowcu, można mieć pewność, że trafi się w gust obdarowanego.

Torby na dokumenty z własnym logo – zamówienie od producenta

Pierwszym krokiem do produkcji toreb na dokumenty z własnym nadrukiem jest wybór odpowiedniego modelu. W opisie każdego z nich podana jest cena, która dedykowana jest poszczególnym wielkościom zamówienia. Przygotowując nadruk, warto skontaktować się przed realizacją. Każdy z modeli toreb na dokumenty ma inną przestrzeń, nie każdy też będzie wyglądał dobrze z określonym projektem. Mając komplet danych i gotowe materiały można przystąpić do przygotowania. Dzięki wysokiej jakości technice zadruku torby na dokumenty będą trwałym i przydatnym gadżetem, dobrze pokazującym logo marki.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.