Call to us
Scroll top
Emailodlotowetorby@odlotowetorby.pl Phone726 54 54 54

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Torby na laptopa

Niewielkie i poręczne, a także te z nieco większymi ekranami – przenośne komputery stały się elementem wyposażenia każdego z nas, a w tym Twoich kontrahentów i znakomitej większości klientów. Dlatego tak dobrym pomysłem na ciekawy gadżet reklamowy jest torba na laptopa z własnym nadrukiem. Praktyczna, używana niemal przez cały czas, a dzięki temu eksponowana szerokiemu gronu będzie idealnym podarunkiem marketingowym od Twojej firmy. Poznaj szeroką ofertę producenta Odlotowetroby.pl

Torba na laptopa z logo firmy – jaki rozmiar wybrać

Planowanie produkcji tego typu gadżetu reklamowego należy rozpocząć od wyboru rozmiaru, jaki powinna mieć torba na laptopa z nadrukiem. Kierować się można wymiarami najpopularniejszych w danym czasie modeli albo jeśli gadżety mają służyć jako podarunek dla bliskich kontrahentów po prostu wiedzą o preferowanych w ich firmie sprzęcie. Możesz także postawić na nieco większe torby na laptopa z nadrukiem. Dzięki sporemu rozmiarowi będą one odpowiednie dla wszystkich rodzajów przenośnych urządzeń. W przypadku tych mniejszych klient lub kontrahent zyska dodatkowe miejsce na przechowywanie dokumentów, notatnika czy akcesoriów.

Torby na laptopa z logo czy etui – na jaki rodzaj postawić

Wiedząc już jaki rozmiar będzie odpowiedni, czas na wybór docelowego typu gadżetu. Jedną z dostępnych alternatyw dla torby na laptopa z własnym logo jest pojemne etui, Często zawierające dodatkową przegrodę lub kieszonkę, która pomieści inne, zabrane przez obdarowanego przybory biurowe. Gdy wybiera się torbę na laptopa z własnym nadrukiem producent zaoferować może zarówno te modele, które są na dłuższym pasku, jak i takie, które po prostu bierze się do ręki. Różnią się one także ilością przegród oraz dodatkowych kieszeni.

Torby na laptopa z nadrukiem – postaw na uniwersalny kolor

Przy gadżecie, który ma mocno biznesowy charakter, warto rozważyć wykorzystanie podstawowej naturalnej gamy kolorów. Szukając odpowiednich barw dla toreb na laptopa z własnym nadrukiem sprawdź ofertę Odlotowetorby.pl, w której znajdziesz klasyczne granaty, odcienie szarości, czy zawsze odpowiednią się czerń. Jeśli chcesz by torba na laptopa z nadrukiem firmy, miała przykuwające uwagę detale, możesz postawić na modele z wykończeniem przypominającym skórę, wykonane z wytrzymałego tworzywa. Inną opcją, jeśli chodzi o design toreb na laptopa z własnym nadrukiem, producent może zaproponować te, z akcentami kolorystycznymi. Nadadzą one casualowego, lekko sportowego, ale i nowoczesnego charakteru nawet bardzo bazowemu projektowi.

Torba na laptopa z własnym logo – przygotowanie do zamówienia

Kiedy wybierzesz już odpowiednią torbę na laptopa z własnym nadrukiem producent, zapewni Ci odpowiednie przygotowanie techniczne pod wykonanie projektu. Chcesz, by było to proste logo, a może bardziej złożony motyw graficzny? Nieważne, dzięki odpowiedniej technice znakowania, zyskasz gadżet, który przetrwa dłuższy czas.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.